Користувачі Appstore по всьому світу не можуть знайти в цьому магазині додатків месенджер Telegram. Деякі з них пояснюють його зникнення помилкою розробників. Творець месенджера Дуров, стверджує що проблема незначна, і незабаром буде вирішена.
Месенджер Telegram пропав з магазину застосувань Apple AppStore. Йдеться як про російську версію магазину, так і про іноземних, що підтверджують у соц мережі Twitter користувачі, що знаходяться за кордоном. Творець Telegram Павло Дуров роз’яснив в Twitter, що це “незначна проблема” і месенджер “скоро повинен повернутися”, проте суть проблеми уточнювати не став.
У магазині застосувань Google Play для Android Telegram як і раніше доступний, як і його другий клієнт Telegram X, представлений творцями месенджера 31 січня 2018 р. Це експериментальне застосування, яке повинне відрізнятися від звичайного Telegram підвищеною швидкістю роботи, гладшим відображенням анімації і більше інноваційним інтерфейсом.
Через декілька годин після публікації цього матеріалу Павло Дуров розмістив в Twitter детальніше роз’яснення ситуації. За його словами, Apple попередила Telegram, що користувачам месенджера “став доступний неприпустимий контент”, тому хазяї AppStore і видалили його зі свого магазину. Дуров виразив надію на повернення Telegram в AppStore після установки необхідного захисту.
Користувачі ресурсу Reddit, першими що звернули увагу на проблему, припустили, що вона пов’язана з великим оновленням Telegram для Android. Ресурс 9to5mac висловлює сумнів в тому, що оновлення для Android могло якось вплинути на статус месенджера в iOS, проте також вважає примітним факт, що ці дві події сталися в течії однієї години.
Один з користувачів Reddit з посиланням на службу підтримки Telegram стверджує, що зникнення месенджера не було запланованим, а є усього лише наслідком помилки розробників. Такої ж думки дотримується і ряд інших користувачів ресурсу.
Telegram – це безкоштовний кросплатформенный месенджер для обміну текстовими повідомленнями і файлами, а також здійснення голосових дзвінків. Серверна частина із закритим кодом розгорнута на потужностях американських і німецьких компаній. Створений Павлом Дуровым, месенджер почав роботу в 2013 р. Вважається невразливим для злому після декількох безрезультатних конкурсів на пошук уязвимостей.
У березні 2017 р. в Telegram з’явилися голосові дзвінки, для яких використовується наскрізне шифрування, але з новим механізмом звіряння ключів – вони представлені у вигляді 4 эмодзи. Месенджер використовує для дзвінків так мало трафіку, як тільки можливо, але користувач може виставити режим додаткової економії за рахунок погіршення якості звуку.
Із-за наскрізного шифрування і репутації невразливого месенджера, на адресу Telegram періодично звучать звинувачення від правоохоронних органів, що через нього готуються різні протиправні заходи. Також Telegram є улюбленим житлом криптовалютных співтовариств.
Нещодавно видання Bloomberg повідомило, що Telegram готує ICO. Його перша частина буде закритою і відбудеться в лютому 2018 р. В ході її планується продати токены на суму $600 млн. Далі, у березні 2018 р., повинна відбутися друга частина розміщення, цього разу публічна і теж на суму $600 млн.
Таким чином, усього Telegram хоче притягнути $1, 2 млрд. Інвестори, які візьмуть участь в розміщенні, зможуть скористатися токенами після того, як вони стануть торгуватися на біржах валют. Це повинно статися в 2019 р. Купивши токены в ході закритої частини ICO, інвестор не зможе продати його впродовж 18 місяців після початку публічних торгів ними.
У першій, закритій частині ICO зможуть взяти участь тільки ті інвестори, які готові будуть вкласти не менше $20 млн. В ході закритої частини ICO токены продаватимуть з 50кидкой в порівнянні з ціною їх продажу в ході публічної частини розміщення. Якщо Telegram проведе ICO, це стане найбільшим розміщенням монет у світі криптовалют. Нинішній рекорд належить проекту Filecoin, який минулого року притягнув за допомогою ICO $257 млн.
Джерело:C.News