Business is booming.

Олімпіада-2022: ковзаняр із Швеції встановив світовий рекорд та здобув друге золото

517

Шведський ковзаняр Нільс ван дер Пель зі світовим рекордом виграв золото на дистанції 10 тисяч метрів.

Спортсмен подолав дистанцію з результатом 12:30,74 та на 2 секунди перевершив свій попередній світовий рекорд.

Срібну медаль забрав Патрік Руст із Нідерландів, а бронза – у італійця Давіде Джотто. Українські олімпійці у цій дисципліні не виступали.

Зазначимо, що Нільс 6 лютого також здобув золоту медаль. Він став найкращим на дистанції 5 тисяч метрів, встановивши олімпійський рекорд – 6:08,84.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри стартували 4-го та триватимуть до 20 лютого. Спортсмени змагатимуться у 15-ти видах спорту.