Business is booming.

Стало відомо, в яких парках Києва небезпечно гуляти через снаряди та міни

735

У Києві тривають роботи з виявлення вибухонебезпечних предметів у низці зелених зон. Найбільш забрудненими виявилися околиці міста, де були бойові зіткнення.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

«Під час оборони столиці на деяких ділянках мінування місцевості проводилося як українськими захисниками, так і російськими загарбниками. Також унаслідок застосування авіації та артилерії противника залишилися вибухонебезпечні предмети, які не розірвалися: снаряди, авіаційні бомби, міни», – йдеться в повідомленні.

- Advertisement -

Найбільш забрудненими виявилися околиці міста: Пуща-Водиця, Виноградар, Святошинське лісопаркове господарство, автомобільні дороги у напрямку Житомира та Вишгорода.

Роботи з виявлення вибухонебезпечних предметів деяких зелених зон столиці тривають, жителів Києва закликають не наближатися до фортифікаційних споруд та їх залишків у парках і скверах, включених у перелік небезпечних для відвідування.

Так, у Дарницькому районі небезпечними лишаються сквер «Привокзальний» та сквер Григоренка 36-38, у Дніпровському районі – парк уздовж вулиці Малишка (сторона мосту на вулиці Будівельників) і парк Попудренко.

У Деснянському районі небезпечні для відвідування парк «Кіото» (західна частина), парк «Деснянський» (південна частина), парк імені Шухевича (західна частина), парк з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича, 3-тя черга (західна частина), парк «Муромець» (південна частина).

В Оболонському районі на сьогодні не можна відвідувати сквер на розі проспекту Оболонський та вулиці Тимошенка (центральна частина), сквер Архипенка, 5 (східна частина), сквер на розі проспекту Мінський та вулиці Кондратюка (північна частина), сквер на Мінській площі (західна частина).

У Подільському районі небезпечними для відвідування є сквер на Петрівці (ріг вулиць Костянтинівська і Заводська), сквер на проспекті Правди, 70-76, парк «Кинь-Грусть» (у межах вулиць Кобзарська та Сошенка).

У Шевченківському районі – сквер «Мюнхенський», парк «Нивки» (західна частина, станція метро «Берестейська»), Повітрофлотський шляхопровід, сквер на Подільському узвозі, парк на схилах Смородинського узвозу, парк «Бабин Яр», парк «Сирецький Гай» (з боку вулиці Стеценка), сквер Довнар-Запольського, вулиця Гаврилишина (розподільник), проспект Перемоги, 78.

У Соломʼянському районі небезпечним для відвідування є парк Захисників України, у Голосіївському районі – лісопарк по вулиці Кайсарова.

У Святошинському районі небезпечними є «Юність» (з боку вулиці Покотила), парк імені Феодори Пушиної (зі сторони проспекту Перемоги), бульвар Академіка Вернадського (західна частина), сквер на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильська (з боку проспекту Перемоги).

Нагадаємо, за найоптимістичнішими прогнозами, нашій країні необхідно 5-7 років для розмінування всієї території.

- Advertisement -

Comments
Loading...
bigmir)net TOP 100