Business is booming.

Кияни ризикують залишитись без машин: на АЗС замість бензину заливають “бодягу”

290

У Києві почастішали випадки шахрайства на АЗС, де паливо розводять невідомою речовиною. Такими темпами “через 2-3 місяці на автомобілях ми не зможемо їздити”.

Про це повідомив начальник Головного управління Держспоживслужби у місті Києві Олег Рубан.

“Щодо якості пального та метрологічної повірки кількості залитого пального – зараз це дійсно проблематика. На жаль, Кабінетом міністрів у зв’язку з військовим становищем накладено мораторій на певні перевірки. У зв’язку з цим деякі АЗС здійснюють шахрайські дії”, – заявив він.

- Advertisement -

Зазначимо, у Києві Держспоживслужба провела 56 перевірок АЗС (загалом розпочали 107 перевірки), в результаті виявили 33 випадки завищення цін на пальне. АЗС оштрафували на загальну суму понад 707 тис. грн.

У 33 АЗС урядовці встановили завищення цін. В результаті автозаправні станції отримали необґрунтований прибуток у розмірі понад 707 тис. грн. На таку суму їм виписали і штраф.

За “33 перевірками було встановлено, що суб’єктами господарювання було отримано необґрунтовано отриману виручку на загальну суму у розмірі 707015 грн, за що передбачено адміністративно-господарські санкції згідно з пунктом 1 частини 1 статті 20 Закону України “Про ціни та ціноутворення” у розмірі 100% отриманої виручки”, – пояснили у відомстві.

В Україні з кінця квітня виникла складна ситуація із бензином. Через знищення нафтобаз та Кременчуцького НПЗ у країні виник дефіцит палива. На цьому фоні збільшилися постачання з ЄС, що створило додаткове навантаження на митні пункти пропуску.

Повідомлялось раніше, що в Україні вартість бензину може відрізнятися залежно від регіону. Ця ситуація вже спостерігається в невеликих мережах АЗС, проте незабаром може поширитися і великі мережі.

- Advertisement -

Comments
Loading...
bigmir)net TOP 100