Business is booming.

Окупанти знищили у Маріуполі 130 нових автобусів і “урочисто” подарували 10 старих

141

російські окупанти у зруйнованому ними Маріуполі знищили 130 нових автобусів та тролейбусів, замість яких привезли 10 вживаних автобусів із санкт-петербурга. Для вручення місту старих транспортних засобів провели урочисту церемонію.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він також оприлюднив відео урочистої церемонії передачі вживаних автобусів.

- Advertisement -

“Чергова подачка від пітера. 10 автобусів. Велике свято колаборантів і окупантів. Досягнення по-російськи – знищити 130 нових автобусів із кондиціонерами, а замість подарувати 10 штук старого лайна з минулого віку. Знущання під брендом “життя покращилось” на марші”, – написав Андрющенко.

Раніше повідомлялось, що у зруйнованому Маріуполі російські окупанти оселились у розкішних пансіонатах біля моря, тоді як місцеві жителі не мають що їсти та пити.

Крім того, у захопленому російськими військами українському Маріуполі окупаційна адміністрація починає зносити житлові будинки, які зазнали пошкоджень під час російських бомбардувань.

Відомо, що станом на сьогодні в Маріуполі залишається близько 100 тис. людей, що становить близько чверті від довоєнної кількості населення. Більшість із них намагається виїхати з міста в неокуповану частину України.

Також повідомлялось, що окупанти масово завозять хлор у Маріуполь. Вони засипають ним братські могили з тілами вбитих мирних мешканців, намагаючись приховати докази своїх злочинів проти українців.

- Advertisement -

Comments
Loading...
bigmir)net TOP 100