Business is booming.

Що варто знати молодим людям про фінанси

457

Найголовніше — не витрачайте час на те, щоб економити і заощаджувати. У вас буде більше грошей на банківському рахунку, якщо ви будете більше заробляти. Це правило №1.

Люди думають, що це надто легковажно. А що, якщо заробити більше не вийде? Ну, тоді у вас закінчаться гроші. І ніякі правила управління фінансами не допоможуть. Купувати каву в вуличному кіоску замість Starbucks — це спосіб розбагатіти для бідняків. Ви ніколи не розбагатієте, відкладаючи десять центів з кожного долара.

Багато людей економлять 10 центів на каву, але переплачують $100000 за будинок, а потім ще займаються його перебудовою. Або ж економлять 10 центів на книзі, а потім платять $200000 за університетський диплом, який ніколи їм не знадобиться.

Зарплата не дозволяє ні розбагатіти, ні заощадити. І зарплати з урахуванням інфляції все падають і падають. Тому не займайтесь економією грошей. Більше заробляйте. Якщо думаєте, що це непросто, пам’ятайте: в якому б напрямку ви не рухалися, в кінці кінців ви туди потрапите.

Якщо ж хочете заробити, то вам доведеться засвоїти такі навички:

— Як продавати;
— Як вести переговори (не війну, а добиватися взаємовигідного результату);
— Креативність (кожен день записуйте в блокнот список ідей);
— Лідерство (віддавайте іншим більше, ніж чекаєте отримати у відповідь);
— Нетворкінг (атрибут лідерства);
— Як жити темами і мотивами, а не цілями (цілі розіб’ють вам серце);
— Уміння перевинаходити (що в житті відбувається регулярно);
— Правило 1% (щотижня намагайтеся стати кращими на 1% в фізичному, емоційному, душевному плані);
— «Правило Google» — постійно діліться чимось з людьми у вашій мережі. Цінність вашої мережі зростає лінійно, якщо ви просто знаєте все більше людей, але вона зростає експоненціально, якщо люди, яких ви знаєте, знайомляться один з одним і допомагають одне одному;
— Як зазнавати поразки, щоб ця поразка ставала новим початком;
— Прості інструменти підвищення продуктивності;
— Майстерність в певній галузі. У школі чи вузі кожна дисципліна вивчається рівними періодами по 40-50 хвилин. Але майстерність починається там, де формальна освіта закінчується. Знайдіть тему, яка розпалює вогонь у вашому серці. Потім загоріться нею;
— Припинення шуму: новини, книги з порадами, комісії та плата в кожній частині життя. Створюйте власний шум, а не йдіть за життям інших.

Якщо ви навчитеся всього цього, то будете заробляти все більше і більше грошей, а також допомагати все більшій і більшій кількості людей. Принаймні, так було зі мною і багатьма моїми знайомими. Я сподіваюся, що мої поради не прозвучали банально і зарозуміло. Незважаючи на те, що я написав ці «розумні» поради, я дуже багато разів помилявся. Але зі своїх помилок зумів винести користь. Сподіваюся, зумієте і ви.

Пам’ятайте ще одну річ. Не займайтеся плагіатом життя інших.

Ваші батьки, кумири, вчителі та друзі — у них своє життя. Ви повинні створити власне!

Автор: Джеймс Альтушер

Comments
Loading...