Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що «дух Анкориджа», про який говорять у Росії, якщо і взагалі існував, то зараз він точно мертвий.
Про це він написав у соцмережі Х, передає Укрінформ.
«Росіяни люблять говорити про «дух Анкориджа». Як і у випадку з будь-яким духом, ніхто точно не знає, що це таке. Але росіяни вірять у нього і вважають, що всі інші теж повинні в нього вірити. Реальність дає зрозуміти одне: якщо «дух Анкориджа» взагалі існував, то зараз він точно мертвий», – заявив Сибіга.
Глава українського зовнішньополітичного відомства зазначив, що для Росії урок Анкориджа полягає у тому, що будь-який мирний план, розроблений без участі України, «приречений стати духом і зникнути».
«Москва повинна перестати вірити в привидів і натомість відреагувати на серйозні пропозиції України сісти за стіл переговорів і покласти край війні. Чим довше Путін відмовлятиметься визнати реальність – що він ніколи не досягне жодних цілей на полі бою, – тим гірше ставатиме ситуація для Росії», – написав Сибіга.

