Business is booming.

білорусь та Казахстан відмовилися пропускати російське вугілля, не чекаючи початку дії санкцій ЄС

159

На початку квітня Євросоюз ввів ембарго на російське вугілля, але воно починає діяти лише із серпня. При цьому Казахстан та білорусь, які вважаються великими союзниками країни-терориста, вирішили підтримати заходи та вже перестали пропускати російське вугілля.

Цікаво, що білорусь ще у квітні відмовила у транзиті російського вугілля. Про це повідомляє портал “Червона кнопка”, який опублікував відповідні телеграми російських та білоруських залізниць.

- Advertisement -

В одній із телеграм йдеться, що через відсутність торговельного флоту на деяких станціях Північно-Кавказької залізниці зібралося на той момент близько 1372 вагонів з вугіллям. З телеграми із білорусі видно, що територією країни дано дозвіл на транзит будь-якого вугілля, крім російського.

Варто зазначити, що таку ж заборону запровадив і Казахстан. На території країни заблокували 1700 вагонів із вугіллям, повідомив співрозмовник Telegram-каналу “МО”.

Нагадаємо, країна-терорист призупинила відвантаження казахстанської нафти в порту Новоросійськ. Офіційна причина – знешкодження торпед і мін, що не розірвалися, з часів Другої світової війни. Цікаво, що раніше президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив про те, що його країна не визнає так звані ДНР та ЛНР.

Як пише “Коммерсантъ” із посиланням на свої джерела, в акваторії поруч із відвантажувальними пристроями КТК (Каспійський Трубопровідний Консорціум) виявлено близько 50 потенційно небезпечних об’єктів. Влада Казахстану очікує, що зниження відвантаження не позначиться на рівні експорту нафти країни.

- Advertisement -

Comments
Loading...
bigmir)net TOP 100