На Запорізькому напрямку Сили оборони знищили російські вантажівки із забезпеченням, які їхали на південь.
Про це сьогодні, 23 червня, повідомили в Головному управлінні розвідки України, передає Суспільне.
Зазначають, що російські війська продовжують використовувати окуповані території Запорізької області як основний логістичний маршрут для забезпечення угруповання на півдні та в Криму. Проте Сили оборони контролюють ці шляхи.
У ГУР МО оприлюднили відповідне відео, де безпілотники Департаменту активних дій (ДАД) уражають російську техніку та зупиняють чергові рейси постачання.
Раніше Суспільне повідомляло, що бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) знищили дроновою атакою зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С2” окупантів на Запорізькому напрямку.

